MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 10695083
*
nr 1069 5083
Pall
läder
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:53:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:47:17
1
300 kr
12/11 16:33:46
2
400 kr
14/11 18:21:30
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar läder pall skinn stol stolar
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03
-
7258 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01
-
7256 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34
-
7257 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17
-
7188 Pall
industridesign, metall/ trä. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:52
-
7209 Pall
underrede i mässing med läderklädd sits, 30x30 cm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:58
*
Pall
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5083
Pall
läder
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 18:47:17 | 1 | 300 kr |
12/11 16:33:46 | 2 | 400 kr |
14/11 18:21:30 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar läder pall skinn stol stolar
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:03 -
7258 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01 -
7256 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34
-
7257 Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17 -
7188 Pall
industridesign, metall/ trä. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:52 -
7209 Pall
underrede i mässing med läderklädd sits, 30x30 cm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:58